„Jeżyki” z wizytą w bibliotece z okazji Dnia Pluszowego Misia
25 listopada 2017
Misiaczki w bibliotece
2 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Dzień z Misiem Tulisiem

Poniedziałek 27 listopada 2017r. był wyjątkowym dniem dla dzieci z naszego przedszkola, ponieważ jego bohaterem został ulubiony pluszak wszystkich dzieci – miś.

Z okazji Dnia Misia Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  z panią Zofią Cieślak na czele, zorganizowała balik dla przedszkolaków z gminy Kołaczkowo. W roli animatora wystąpiła pani Jolanta Tamborska ,oprawę muzyczną przygotował pan Grzegorz Tamborski. Na milusińskich czekały różne atrakcje :spotkanie z Misiem Tulisiem i Pingwinem z Madagaskaru, możliwość przebywania w centrum wielkiej bańki mydlanej i wspólne zabawy muzyczno-ruchowe. Dzieci wykonały również prace plastyczne, które podarowały Tulisiowi,  mogły się również dowiedzieć skąd taka popularność misia pluszowego wśród dzieci i jaka jest historia jego pojawienia się na półkach z zabawkami. Gościem specjalnym imprezy był pan policjant z kołaczkowskiego posterunku, który wyjaśnił dzieciom dlaczego nie wolno ufać nieznajomym oraz jakie zasady bezpieczeństwa są ważne podczas zabaw zimowych. Odpowiadał także na pytania dzieci. Przedszkolaki otrzymały słodkie lubisie i napoje. Sympatyczne i pełne wrażeń spotkanie z pluszakiem zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. Z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do przedszkola. Kolejny Dzień Misia już za rok, więc do zobaczenia Misiu Tulisiu!

GALERIA

Anna Woźniak