Misiaczki w świątecznym nastroju
28 grudnia 2018
Walentynki z Babcią i Dziadkiem
19 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Balik karnawałowy!

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

 

 W dniu 29 stycznia  w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

 

Tego dnia już od rana do przedszkola przyszły dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, pszczółki, policjantów, Spider-Manów, rycerza, smoka, biedronkę, kotka, żołnierza, budowniczego i inne postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki,  przeplatane zabawami i korowodami. Wystrój sali wprowadził uczestników zabawy w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję wychowawczynie przygotowały muzykę, która podrywała wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach. Były „tańce – łamańce”, samba i „kaczuchy”. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, radosnej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Przedszkolaki opuszczały przedszkole w dobrym humorze, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

 

 Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie

w przygotowanie pięknych strojów balowych oraz słodkiego poczęstunku.

GALERIA

                                                                                                                    Monika Patrzek