Pożegnanie u sześciolatków
30 czerwca 2020
Wspomnienia- Misiaczki
7 lipca 2020
Pokaż wszystkie

Pożegnanie przedszkola u pięciolatków

„ Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat
i krótkie spodnie w kratkę.
Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr,
A w buzi czekoladkę.”

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola przy ul. Szkolnej w Sokolnikach, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu edukacji. 29 czerwca dzieci z grupy pięciolatków przybyły wraz ze swoimi rodzicami na uroczystość zakończenia roku. Było to inne zakończenie niż zawsze bo odbywało się w czasie pandemii, ale inne nie znaczy mniej ważne. Dziesięć miesięcy wspólnych zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.


Kochane Pszczółki nie mieliśmy okazji, aby przygotować dla Waszych ukochanych Rodziców oraz Pań przedstawienia z okazji Pożegnania Przedszkola, ale w Waszym i swoim imieniu kieruję do nich poniższe słowa. Mam nadzieję, że choć w części oddadzą naszą wdzięczność za trud włożony w Wasze wychowanie. Mam nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile bo część z Was spędziła z nami większą część swojego życia. Było wiele zabawy i nauki, mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem.


Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za wspaniałą, owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy oraz czas ostatnich kilku miesięcy zdalnej edukacji.


Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo, życzliwość i wszelkie wsparcie.


Dziękujemy wszystkim Paniom, które przez te wszystkie lata się nami wspaniale opiekowały. Dziękujemy za naukę, wsparcie i uśmiechy każdego dnia.


Dziękujemy pani Danusi, naszej pani intendentce i kucharce za pyszne jedzenie każdego dnia, uśmiech i troskę.


Dziękujemy pani Reginie oraz panu Mieczysławowi za bycie u naszego boku codziennie i wszelką pomoc.


Ale przede wszystkim dziękujemy Wam drogie dzieci – za codzienny uśmiech i radość, jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was tyle nauczyć przez te wszystkie lata.


Drodzy Rodzice gratuluję Wam tak wspaniałych dzieci. Życzę Wam pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości, a Wam drogie dzieci życzę wielu sukcesów w szkole. Proszę odwiedzajcie nas. My zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.


Kochane Pszczółki żegnam się z Wami słowami pięknej piosenki –
„Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno…”
Ale proszę Was, nie bądźcie smutni, ponieważ rozpoczynacie nowy etap w Waszym życiu, a nasze Przedszkole było małym krokiem do Waszej wspaniałej przyszłości. Czego Wam z całego serca życzę.


FILMIK

                                                                                                            Wychowawczyni Monika Patrzek