Zajęcia z panią Jolantą Janiszewską
27 lipca 2020
INTERNETOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH
10 września 2020
Pokaż wszystkie

„ZIELONA BIBLIOTEKA” wita przedszkolaków

Odpowiadając na zaproszenie Pani bibliotekarki Bernadetty Budaszewskiej w dniu 28 lipca dzieci przedszkolne wraz z opiekunami odwiedziły miejscową bibliotekę. Wizyta miała jednak nieco inny charakter niż zazwyczaj. Maluchy były gośćmi honorowymi podczas otwarcia tzw. „zielonej biblioteki”, która mieści się na świeżym powietrzu z tyłu budynku. W ramach projektu teren zagospodarowano ozdobnymi krzewami, altanką, domkiem dla owadów. Są również leżaki, na których można poznawać przygody bohaterów ulubionej książki. W przyszłości powstanie tam także łąka kwiatowa.
W takich to właśnie okolicznościach dzieci miło spędziły czas. Był piknik na kocykach, słuchanie bajki czytanej przez Panią Bernadettę, zabawa z chustą Klanza i puszczanie baniek. Przedszkolaki dokładnie zapoznały się z każdym kącikiem „zielonej biblioteki”.
W imieniu Pani Budaszewskiej serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do wizyty w bibliotece i skorzystania z jej nowej części. Ze swojej strony dziękujemy za zaproszenie, poczęstunek i sympatyczną atmosferę.

GALERIA

Anna Woźniak