Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych
2 czerwca 2021
Majowe zmagania pierwszaków
9 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Dzień Dziecka w klasie II

Drugoklasiści bardzo skrupulatnie zaplanowali ten dzień. I choć pogoda nieco zmieniła plany, to nie wpłynęła na dobre humory. Od samego ranka wyruszyliśmy na wycieczkę w plener. Po drodze dzieci obserwowały bogatą roślinność, pracowite owady, tropy i ślady potyczek zwierząt; nic nie umknęło ich oczom. Wędrował z nami „dzielny” łazik Leona, i choć nie bez przeszkód, radził sobie z naturalnymi potyczkami. Na łące,  w pięknym otoczeniu malowniczych wzniesień, przyszedł czas na piknik i odpoczynek. Byliśmy pod wrażeniem przepięknego, dzikiego zakątka, który znajduje się tak blisko naszej szkoły. Po powrocie, zaczął padać deszcz, ale nie był przeszkodą w dobrej zabawie. Teraz dzieciom czas umiliły gry i układanki w klasie. Niestety pogoda pokrzyżowała zaplanowane atrakcje na boisku, ale nie mogło zabraknąć ulubionego „zbijaka” na sali gimnastycznej. Wspólna praca plastyczna uwieńczyła dzień, którego wrażenia pojawiły się na plakacie. Tego dnia dzieci otrzymały podarunki od Rady Rodziców. Wszystkim, którzy przyczynili się do umilenia tego dnia dzieciom, serdecznie dziękujemy.

GALERIAzobacz

Zofia Marciniak