Dzień Pluszowego Misia
3 listopada 2014
Kolędnicy wędrownicy
21 stycznia 2015
Pokaż wszystkie

Encyklopedii Wielkopolan

Zwycięska Katarzyna!

Jesień 2014 roku to czas podsumowania pracy w I edycji projektu Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan. Oprócz tworzenia biogramów osób szczególnie zasłużonych dla gminy, każda grupa stworzyła dziesięć pytań i jedno zadanie do gry na platformie „encyklopedii”. Gra polegająca na udzielaniu odpowiedzi na pytania związane z różnymi zakątkami wielkopolski uruchomiona została w czerwcu ubiegłego roku. Uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów, czyli odpowiedzieli na najwięcej pytań organizatorzy postanowili nagrodzić. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła uczennica naszej szkołyKatarzyna Kuchowicz, która została nagrodzona przez organizatorów projektu – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu i Ogólnopolską Fundację Edukacji Komputerowej
w Poznaniu. Kasia stała się właścicielką wysokiej jakości słuchawek.

Gratulujemy i życzymy uczniom powodzenia w II edycji projektu!

M.Wojciechowska