Wyróżnienie w XXII Powiatowym Konkursie Piosenki
31 maja 2022
Imieniny Królowej Jadwigi
8 czerwca 2022
Pokaż wszystkie

Dzień Mamy w klasie II

Dzień Matki  jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. Przypomina nam jak ważne są nasze Mamy. Uczniowie klasy II postanowili w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 3 czerwca  w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Mamy wysłuchały montażu słowno-muzycznego w wykonaniu swoich dzieci. Otrzymały w prezencie wykonaną  przez dzieci sól do kąpieli oraz kwiatek będący wyrazem miłości i szacunku. Miały również za zadanie odszukanie swojego portretu wśród różnych wizerunków. Zadanie to wywołało wiele radości zarówno wśród mam jak i dzieci. 

Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

galeriaZOBACZ

Jolanta Janiszewska