27 stycznia 2023
EDI Biblia i Przypowieści Biblijne
28 stycznia 2023
Pokaż wszystkie

Balik karnawałowy

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu dzisiejszym, ponieważ odbył się wielki Bal Karnawałowy w naszej szkole.

Tego dnia  już od rana w murach szkoły pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, pielęgniarkę, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana czy bohaterki najnowszego serialu Wednesday Addams …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W balu uczestniczyły dzieci  z oddziału sześciolatków oraz klas I-III. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję wychowawcy klas przygotowali konkursy, jak i zachęcono dzieci  do tańca  z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

W konkursie na najpiękniejszy strój wyróżnienia otrzymali:

– oddział 6-latków Franciszek Ślebioda

– kl.I Oliwia Opielska

– kl.II Hanna Grabowska, Wiktoria Opielska

– kl.III Dominika Grabarz

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  

Smaczną przekąskę zapewniła Rada Rodziców, a organizację wsparli Rodzice z trójek klasowych. Dziękujemy!

GALERIA cz.Izobacz

GALERIAcz.IIzobacz

Milena Jóźwiak-Szklarkowska