BEZPIECZNE WAKACJE
23 czerwca 2020
Pożegnanie z klasą ósmą
30 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

Pierwszy turniej najmłodszych

W ubiegłym roku, z inicjatywy rodziców, przy Szkole Podstawowej w Sokolnikach rozpoczęła na naszym terenie swoją działalność szkółka piłkarska. Pod czujnym okiem trenera Waldemara Przysiudy dzieci trenowały dwa razy w tygodniu na boisku szkolnym. Dzięki zaangażowaniu rodziców została usypana nowa powierzchnia pod boisko oraz posiana trawa. Podstawowym celem szkółki jest rozpalenie pasji i marzeń piłkarskich a także czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej.
27 czerwca we Wrześni na Orliku przy Victorii odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta. Skład wrzesińskich drużyn zasilili uczniowie naszej szkoły zdobywając miejsca na podium. Drużyna z rocznika 2013 zdobyła II miejsce, w jej składzie znaleźli się: Krzysztof Budaszewski oraz Igor Kaczmarek. Drużyna z rocznika 2012 zdobyła III miejsce a jej skład zasilili: Juliusz Grabowski oraz Olivier Fiszer.

Gratulujemy zaciętej walki i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

GALERIA

Eugeniusz Kaczmarek