Pierwszy turniej najmłodszych
27 czerwca 2020
Pożegnanie u sześciolatków
30 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

Pożegnanie z klasą ósmą

26 czerwca 2020 r. po pięciu wspólnych latach, wzlotach i upadkachnadszedł czas pożegnania. W nietypowej atmosferze, wytycznych dotyczących COVID-19 przyszło nam zakończyć ten etap edukacyjny. Na początku p. Dyrektor Elżbieta Matuszak wręczyła listy gratulacyjne dla rodziców oraz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,75. Wychowawca Izabela Paszkowska-Suhak wręczyła świadectwa ukończenia pozostałym uczniom. Szczególne gratulacje należą się Weronice Bednarek, Oldze Kosmali oraz Aleksandrze Pocztarek, które w ciągu II etapu edukacyjnego uzyskiwały zawsze średnią 5,0 i powyżej, a tym samym otrzymały statuetki Prymusa Szkoły.

Drodzy rodzice,
Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko
radością, pamięcią i słowem : DZIĘKUJĘ!”
Dziękuję:

• za zaufanie,
• za rozmowy,
• za uśmiech i życzliwość,
• za każdy miły gest,
• za wsparcie i zaangażowanie,
• za znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz klasy,
• za wspomaganie organizacji życia klasowego,
• za partnerską atmosferę, w której mogliśmy rozwiązywać pojawiające się problemy.

Drodzy Uczniowie,
To już koniec. Zakończenie jakiego nie miał nikt inny. Do końca życia będziecie pamiętać te ostatnie kilka miesięcy szkoły podstawowej, te pamiętne egzaminy.
Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie szkoły podstawowej. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie tych ośmiu lat spędzonych tutaj. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny! Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące.
Życzę Wam powodzenia i spełnienia marzeń.
Na koniec mam jeszcze prośbę… Cytując Kubusia Puchatka:
„Obiecaj mi, że zawsze będziesz pamiętał, że jesteś bardziej odważny niż w to wierzysz, silniejszy niż Ci się wydaje i bardziej mądry niż myślisz.”

GALERIA

Izabela Paszkowska-Suhak